Kerstgroet van het BestuurBeste Midlandleden- en andere Paardensporters,


Wat hebben we er een bijzonder jaar op zitten. Twee van onze dressuurweekenden zijn noodgedwongen afgelast en de hele wedstrijdsport heeft een tijd stilgelegen. Gelukkig kijken wij wel terug op een fantastisch Zomerconcours in september én twee drukbezochte dressuurweekenden in januari en oktober.


Helaas ook geen Nieuwjaarsreceptie in januari 2021. Desondanks willen wij onze leden via deze weg enorm bedanken voor hun lidmaatschap en steun aan onze vereniging dit jaar. Wij hechten heel veel waarde aan al onze trouwe leden. Natuurlijk hopen wij in 2021 weer mooie evenementen te organiseren en u allemaal weer te mogen verwelkomen.Voor nu wensen wij u een prachtige Kerst en een sportief én gezond 2021!Het Bestuur van PV & PC Midland

Diny van Leur - Ingrid Hoogenraad - Angela Spronk-Fielmich - Vivianne Korver - Thomas Bosman